Koniec z rutyną w sypialni

Koniec z rutyną w sypialni

Wieloletni staż małżeństwa to element, którego zazdrości wielu.

Niestety nie zdają sobie oni sprawy z tego, jak bardzo przebywanie z tą samą osobą przez cały czas potrafi być męczące. Przekłada się to także na namiętność w sypialni. Pary, które od lat regularnie ze sobą sypiają coraz częściej zaczynają narzekać na rutynę. Dzieje się tak, ponieważ dawny stan euforii przeradza się w obowiązek małżeński, którego należy dopełnić. Tymczasem nie ma nic gorszego od nudy w łóżku. Jak temu zaradzić? Mamy dla Ciebie kilka porad.

Dotyk i… smak

Walcząc z rutyną w sypialni warto postawić na pomoc ze strony atrakcyjnych gadżetów. Nie mowa tu jedynie o zabawkach rodem z sex shopów, lecz o żelach i nakładkach, które dostać można także w drogerii. Warto pamiętać, że seks jest wrażeniem, na które składa się wiele doznań. Jest to zarówno dotyk, zapach, jak i smak. Ten ostatni wspomagany może być za pomocą aromatyzowanych prezerwatyw, czy żeli intymnych. Włączenie do sypialni tych elementów pozwoli cieszyć się na nowo życiem erotycznym w małżeństwie.

Zainspiruj się

Nie masz pomysłu na przerwanie nudy w łóżku, a urozmaicanie jej ciekawymi gadżetami to dla Ciebie przeżytek? Inspirację do poprawy stanu rzeczy stanowić mogą dla Ciebie znajomi i… Internet. Dyskretna rozmowa z przyjaciółkami lub obejrzenie kilku filmów pozwolą Ci rozeznać się w rzeczach, na które inni decydują się podczas zbliżeń z partnerem. Być może obok smakowego żelu intymnego warto spróbować nowej pozycji, przebierania, albo odgrywania ról? Ogranicza Was tylko Wasza wyobraźnia!

2 komentarze do “Koniec z rutyną w sypialni

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *